Завод напоїв зменшив енергоспоживання на 20% за допомогою VLT® FlexConcept

Октябрь 01, 2015
Більше 60 систем Danfoss VLT® FlexConcept® функціонують на заводі Sibeg в Сицилії на лінії розливу напоїв, вартість якої становить 12 млн євро.
 
У січні 2013-го року компанія, яка є офіційною розливної компанією і яка налагодила виробництво і поширення напоїв Coca Cola в Сицилійському регіоні, встановила нову лінію розливу.
 
Більше 60 високоефективних систем, які складаються з приводів Danfoss VLT®AutomationDrive FC 302 і редукторних моторів VLT® OneGearDrive®, були встановлені на лінії щоб здійснити економію електроенергії. Лінія, яка розливає 60000 банок на годину, і відповідно 8 млн ящиків по 24 банки по 150, 330 і 500 мл в рік. Вартість цієї лінії становить 12 млн євро.
 
Партнерські відносини з Danfoss були побудовані на бажанні компанії Sibeg створити стабільну платформу високої якості. В цьому відношенні Danfoss не є новачком. Sibeg використовує техніку Danfoss більше 10 років.
 
«Ми співпрацюємо з Danfoss не перший день, і на сьогоднішній день компанія Sibeg вже використовує досить багато обладнання Danfoss. Нове приводное рішення VLT FlexConcept підтверджує те, що Danfoss є лідером в секторі напоїв », сказав Рікардо Греко, менеджер технічного відділу Sibeg.
 
Cистема класу ефективності IE4 зберігає 20% електроенергії
 
Стабільні відносини між компаніями важливі, але дуже важливо і щоб рішення, які встановлені на заводах Sibeg, задовольняли вимогам компанії по ефективності.
 
Вивчення енерговитрат, яке проводилося на стадії впровадження проекту, показало, що VLT FlexConcept зберігає 20% енергії і тим самим досягає більш високого класу енергоефективності, в порівнянні зі стандартними рішеннями приводів які використовують мотори класу IE2. Повна енергоефективність рішення Danfoss становить 90%, а енергоефективність двигуна з постійним магнітом OneGearDrive становить 96%.
 
«Danfoss пропонує нам енергозберігаюче рішення класу ефективності IE4. Воно не тільки перевищує діючий стандарт, але також за характеристиками розвитку стандартів на 10 років вперед », говорить містер Грего.
 
Окупність менш ніж за 18 місяців
 
Висока ефективність системи FlexConcept означає що проект окупається за 18 місяців. І це тільки початок.

децентрализованный привод VLT OneGear Drive

Привід OneGearDrive сертифікований EHEDG
 
Приводу OneGearDrive мають сертифікований гігієнічний корпус, що дозволяє зменшити час витрачений на його мийку на 40%. Таке не мале досягнення відбулося завдяки повністю гладким корпусам IP67 і IP69K.
 
Менші витрати на обслуговування
 
Витрати на обслуговування також значно зменшені, тому що мастило потрібно міняти лише раз на 35000 робочих годин. Іншими словами один раз за 7 років роботи типового заводу. Весь інший час двигун не вимагає обслуговування.
 
Витрати на зберігання обладнання на складах також зменшені
 
 
І ще одне, але не остання перевага Danfoss FlexConcept, дозволяє зменшувати витрати пов'язані зі зберіганням обладнання на складі. Всього два передавальних числа редуктора OneGearDrive дозволяють перекрити 62 застосування, і до того ж обидва мають однакові зовнішні розміри. Також і всього два типорозміри перетворювачів були використані на всій лінії. Це дозволяє зменшити витрати на зберігання обладнання на складах без ризику тривалої зупинки лінії в разі виходу з ладу і заміни обладнання.

Повернення до списку