Гарантія Danfoss Drives

image
Розширеною гарантією передбачений найдовший в галузі гарантійний термін – до 6 років. Через жорсткі умови експлуатації і з урахуванням завдань, що вирішуються обладнанням на сучасних підприємствах, навіть найкраще обладнання потребує захисту. Тому компанія «Югов-Проект» пропонує споживачам отримати розширену гарантію на всю продуктову лінійку перетворювачів частоти і пристроїв плавного пуску Danfoss Drives. Нову послугу можна оформити при купівлі обладнання або протягом стандартного гарантійного терміну. Період стандартної заводської гарантії становить 12 місяці з можливістю розширення до 6 років.

Вартість додаткової послуги для кожного виду перетворювачів частоти розраховується залежно від обраного терміну. Окрім термінів ви можете обрати додаткову розширену гарантію за місцем експлуатації, що забезпечить: Ремонт на території клієнта або Заміну обладнання на території клієнта

image

Збільшена гарантія поширюється на будь-які додаткові опції, що поставляються в комплекті з перетворювачем частоти, наприклад, на вхідні/вихідні фільтри або інші пристрої. Опис повного переліку обладнання та гарантійний період будуть підтверджені відповідним сертифікатом від компанії «Данфосс». Вам більше немає необхідності турбуватися про незаплановані витрати на технічне обслуговування. Насолоджуйтесь відсутністю будь-яких турбот, пов'язаних з сервісним обслуговуванням, знаючи, що підтримка завжди поруч.