Югов проект сертифікація
Югов проект сертифікація
Югов проект сертифікація

Ефективне вирішення завдань клієнта

Мета компанії, яка націлена на результат і якість

Історія розвитку

Починаючи з 1998 року інженерно-виробниче підприємство ТОВ «Югов-Проект» веде свою діяльність і активно конкурує на українському ринку промислової електротехніки, виходить на ключові позиції в сфері продажів автоматики; енергозберігаючих технологій, автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) на території

  • України
  • країн СНД і Європи

2005-й рік відкрито перший офіс компанії, та розпочалося розширення діяльності компанії в напрямку електротехнічного обладнання

2008-й рік отримали статус дистриб'ютора Danfoss в секторі привідної техніки Україні.

2009-й рік приніс «Югов-Проекту» статус "Промислового агента" сектора торгівлі промислової автоматикою виробництва Danfoss (Данфосс), завдяки чому вдалося організувати повноцінну мережу дистриб'юторів продукції визначеного сектора.

2010-й рік розширюється ринок збуту щитового обладнання. Компанія «ЮГОВ-Проект» вийшла на ринок Казахстану, Молдови, Азербайджану та інших країн, де індустрія вимагає якісної автоматики з високою надійністю і за доступною ціною.

2011-й рік побудували і ввели в експлуатацію сучасний офісно-промисловий комплекс, що складається з адміністративної будівлі, виробничих цехів та складів європейського рівня.

2012-й рік відкрито представництва компанії в різних регіонах України, офіційне представництво в Польщі м. Вроцлав.

2013-й рік стали партнерами таких компаній як Siemens, Rittal, Eaton, ETI, ABB, Lapp, Schneider.

2014-й рік почали розвивати новий напрямок – реалізація комплексних інженерних рішень в електромонтажному секторі, промислових і комерційних об'єктів по всій території України та за її межами.

2015-й рік зібрали мобільно-модульну будівлю. Комплектний розподільний пристрій доводочної збагачувальної фабрики зібраний в приміщенні цеху, транспортований та запущений в експлуатацію для ТОВ «Межиріченський ГЗК» м. Іршанськ.

2015-й рік отримали статус сервісного партнера Данфосс. Створили відділ сервісного обслуговування. Знадили всім необхідним обладнанням та інструментом для покращеної праці і виконання складних задач.

З 2016-го року Інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект» увійшло в десятку експортерів і п'ятдесят кращих імпортерів групи товарів «Прилади та апаратура для автоматичного регулювання або керування». Національний бізнес-рейтинг Import export award Ukraine 2016, спрямованому на визначення підприємств, які ефективно ведуть свою економічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку.

2017-й рік розширюється асортимент низьковольтної приводної техніки. До сегмента Danfoss Drives додається марка Vacon.

2018-й рік отримали нагороду «Вибір споживача 2018» як знак високої якості послуг компанії від «Всеукраїнськиого галузево-аналітичного центру».

2019-й рік збільшився автопарк компанії - було закуплено автомобілі для забезпечення виробництва та обслуговування сервісних партнерів.

2020-й рік розширили ринок збуту в секторі насосного обладнання Sempa та трубопровідної арматури T.I.S.

2021-й рік «ЮГОВ-Проект стає офіційним дистриб'ютором компанії ТОВ «Данфосс» на території України у Тепловому напрямку!

Кращий привід для гордості, це задоволені клієнти
Є питання до нас?

Знайдемо рішення Вашої проблеми, і відповімо в найкоротші терміни

Поставити своє запитання
Незабаром оновлення прайс-листа

Отримати прай-лист

Сучасність


Сьогодні «ЮГОВ-Проект» - це сучасне підприємство, де побудовані і введені в експлуатацію просторі цеха по збірці електрощитового обладнання, автоматичних систем управління технологічними процесами. Сучасні цехи оснащені новітніми верстатами, пристосуваннями європейського рівня. У процесі виробництва використовуються сертифіковані, виключно якісні компоненти від відомих світових виробників таких як: Dаnfoss, Siemens, Schneider, Electric, ABB, Rital

Всі наші рішення і продукти відповідають найвищим світовим стандартам і є одними з кращих на території України.


Одним з переваг нашого виробництва є наявність складського комплексу.


Складські приміщення спроектовані і побудовані з дотриманням вимог правил безпеки відповідно до законодавства України.

Закритий тип складу дозволяє підтримувати певні умови зберігання приладів, обладнання відповідно до документації виробника.

Особливістю виробничого циклу є наявність на складі постійного запасу необхідних матеріалів, комплектуючих. це дозволяє виконувати замовлення Клієнтів в скорочені терміни.

Інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект» - це, перш за все, висококваліфікований людський капітал.


Структура управління компанією заснована на професіоналізмі, довірі, відданості спільній справі.

У нашому офісі Вас радо зустрінуть. Гостинно запропонують чай та каву. Дадуть відповіді на ваші запитання, а телефонні дзвінки направлять профільним фахівцям.

Позитивний настрій - запорука успіху.

Наші контакти

Фінансове благополуччя компанії зростає в результаті командної роботи всього колективу фірми.

Фахівці відділу продажів ефективно взаємодіють з Клієнтами. Знання технічних характеристик, специфіки роботи модельних рядів пропонованого обладнання, дозволяє вибрати і запропонувати обладнання з необхідними параметрами.

Діловий підхід до організації зустрічей з постійними і новими клієнтами, результативні переговори щодо деталей, умов угоди веде до початку виробничого ланцюжка - вирішення завдань покупця по автоматизації технологічних процесів.

Широкий спектр інжинірингових послуг компанії дозволяє:

  • правильно оцінити ситуацію і технічні умови об'єкта автоматизації
  • прийняти оптимальне рішення, розробити проект з урахуванням побажань Клієнта;
  • реалізувати індивідуальний проект з підбором необхідного якісного обладнання промислової автоматизації;

Компанія «ЮГОВ-Проект» проведе виробничі випробування, пуск об'єкта, забезпечить гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

ТОВ «ЮГОВ-Проект» - ми створюємо промисловість майбутнього!