Югов проект сертифікація
Югов проект сертифікація
Югов проект сертифікація

Ефективне вирішення завдань клієнта

Мета компанії, яка націлена на результат і якість

Історія розвитку


Починаючи з 1998 року інженерно-виробниче підприємство ТОВ «Югов-Проект» веде свою діяльність і активно конкурує на українському ринку промислової електротехніки, виходить на ключові позиції в сфері продажів автоматики; енергозберігаючих технологій, автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) на території

  • Україна
  • країн СНД і Європи.

У 2008-му році отримано статус дистриб'ютора Danfoss в Україні .

2009-й рік приніс «Югов-Проекту» статус "Промислового агента" сектора торгівлі промислової автоматикою виробництва Danfoss (Данфосс), завдяки чому вдалося організувати повноцінну мережу дистриб'юторів продукції визначеного сектора.

З 2010 року розширюється ринок збуту щитового обладнання. Компанія «ЮГОВ-Проект» вийшла на ринок Казахстану, Молдови, Азербайджану та інших країн, де індустрія вимагає якісної автоматики з високою надійністю і за доступною ціною.

Відкрито представництва компанії в різних регіонах України, офіційне представництво в Польщі в м Вроцлав.

За національним бізнес рейтингу Import export award Ukraine 2016, спрямованому на визначення підприємств, які ефективно ведуть свою економічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект» увійшло в десятку експортерів і п'ятдесят кращих імпортерів групи товарів «Прилади та апаратура для автоматичного регулювання або керування».

Кращий привід для гордості, це задоволені клієнти
Є питання до нас?

Знайдемо рішення Вашої проблеми, і відповімо в найкоротші терміни

Поставити своє запитання
Завантажити прайс-лист

У нас готова для Вас торгова пропозиція, подивіться її:

Отримати прайс-лист

Сучасність


Сьогодні «ЮГОВ-Проект» - це сучасне підприємство, де побудовані і введені в експлуатацію просторі цеха по збірці електрощитового обладнання, автоматичних систем управління технологічними процесами. Сучасні цехи оснащені новітніми верстатами, пристосуваннями європейського рівня. У процесі виробництва використовуються сертифіковані, виключно якісні компоненти від відомих світових виробників таких як: Dаnfoss, Siemens, Schneider, Electric, ABB, Rital

Всі наші рішення і продукти відповідають найвищим світовим стандартам і є одними з кращих на території України.


Одним з переваг нашого виробництва є наявність складського комплексу.


Складські приміщення спроектовані і побудовані з дотриманням вимог правил безпеки відповідно до законодавства України.

Закритий тип складу дозволяє підтримувати певні умови зберігання приладів, обладнання відповідно до документації виробника.

Особливістю виробничого циклу є наявність на складі постійного запасу необхідних матеріалів, комплектуючих. це дозволяє виконувати замовлення Клієнтів в скорочені терміни.

Перелік обладнання

Інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект» - це, перш за все, висококваліфікований людський капітал.


Структура управління компанією заснована на професіоналізмі, довірі, відданості спільній справі.

У нашому офісі Вас радо зустрінуть. Гостинно запропонують чай та кава. Дадуть відповіді на ваші запитання, а телефонні дзвінки направлять профільним фахівцям.

Позитивний настрій - запорука успіху.

Наші контакти

Фінансове благополуччя компанії зростає в результаті командної роботи всього колективу фірми.

Фахівці відділу продажів ефективно взаємодіють з Клієнтами. Знання технічних характеристик, специфіки роботи модельних рядів пропонованого обладнання, дозволяє вибрати і запропонувати обладнання з необхідними параметрами.

Діловий підхід до організації зустрічей з постійними і новими клієнтами, результативні переговори щодо деталей, умов угоди веде до початку виробничого ланцюжка - вирішення завдань покупця по автоматизації технологічних процесів.

Широкий спектр інжинірингових послуг компанії дозволяє:

  • правильно оцінити ситуацію і технічні умови об'єкта автоматизації
  • прийняти оптимальне рішення, розробити проект з урахуванням побажань Клієнта;
  • реалізувати індивідуальний проект з підбором необхідного якісного обладнання промислової автоматизації;

Компанія «ЮГОВ-Проект» проведе виробничі випробування, пуск об'єкта, забезпечить гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

ТОВ «ЮГОВ-Проект» - ми створюємо промисловість майбутнього!