ТОВ «ЮГОВ-Проект» Новий вектор розвитку компанії

Июль 05, 2019
За останні роки в Україні спостерігається неухильне зростання виробництва сільськогосподарської продукції За даними Державної служби статистики по всіх видах сільськогосподарської продукції в січні-грудні 2018 цей показник в середньому виріс на 7,8% в порівнянні з попередніми аналогічними періодами. Зокрема, виробництво зернових культур зросла максимальними темпами, і вже до грудня 2018 року приріст склав 14,4% в порівнянні з 2017 роком.
Така тенденція до нарощування темпів виробництва, неминуче веде до проблеми збереження зібраного врожаю. Оскільки є диспропорція між кількістю зібраних зернових культур і кількістю зерносховищ виникає необхідність будівництво нових і модернізація застарілих елеваторів.
Орієнтуючись на цю спрямованість розвитку економіки України, компанії «ЮГОВ-Проект» визначила новий вектор в своїй роботі - напрямок комплексної автоматизації технологічних процесів зберігання великих партій зерна.
Зерносховище - це складний високомеханізований об'єкт., Тому процеси автоматизації та диспетчеризації вимагають певних знань в даній сфері.
Всіма необхідними навичками та досвідом володіють фахівці нашої компанії. За останній період був розроблений і реалізований ряд великих проектів як на будівництві нових об'єктів, так і в рамках реконструкції застарілих елеваторів.
Основною відмінною особливістю ТОВ «ЮГОВ-Проект» є те, що крім розробки виробництва і впровадження автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) на об'єкті, компанія має всі можливі ресурси для розробки і виробництва низьковольтних розподільчих пристроїв, комплексних систем освітлення всього об'єкта, пристроїв блискавкозахисту і систем зрівнювання потенціалів. При цьому гарантує сервісне обслуговування, інформаційну підтримку, програмне забезпечення.
 

Короткий перелік останніх проектів:

 
ТОВ «Відродження». Реконструкція частини цілісного майнового комплексу (шестирядного силосного корпусу (елеватор №7), головного корпусу №9) під виробничі будівлі та споруди з прийому, очищенні, переробці зерна і готової продукції
Місце проведення: Житомирської обл., Любарський район, с. громада
 
ГО «Український Аграрний Холдинг». Берегівське ХПП
Місце проведення: Закарпатська область, Берегівський район, Батьово
 
СТОВ «Батьківщина»
Місце проведення: Чернігівська обл., Срібнянський р-н, с. Калюжинці
 
ТОВ «Український Аграрний Холдинг». Носівське ХПП
Місце проведення: Чернігівська область, Носівський район, г Носівка
 
ТОВ «Полісся зернопродукт». Нове будівництво на території Станишівська сільської ради, комплекс будівель і споруд №21
Місце проведення: Житомирська обл., Смт. Станишівка
 
ТОВ «Зернятко». Нове будівництво елеватора
Місце проведення: Чернігівська обл. м Мена
 
Розробити і замовити систему автоматизації для Вашого зерносховища або підприємства
Напишіть нам: office@ugov.com.ua або зателефонуйте за тел. +380 (44) 520-94-25

Повернення до списку