«ЮГОВ-Проект». Автоматизуємо відпочинок!

Октябрь 21, 2019

 

За останній період часу всім відомий девіз нашої компанії - «Створюємо промисловість майбутнього!» значно розширився. Сьогодні «ЮГОВ-Проект» - це велике виробниче підприємство охопило процесом автоматизації не тільки промисловість, сільське господарство і біоенергетику, а й міцно увійшла в індустрію відпочинку і розваг.

Прагнення кожної людини до відпочинку - це природний процес, який є результатом все зростаючого темпу життя і все збільшується робочого навантаження. Однак все більше людей віддають перевагу активному вид відпочинку пасивному. Тому в сфері відпочинку дуже стрімко розвиваються адреналін-атракціони і різні екстремальні дисципліни, особливо актуально це для водних розваг аквапарків, торгових центрів і розважальних заходів на свіжому повітрі.
 
«Ринок» відпочинку в Україні досить молодий і розвивається. Тому в пріоритетах нашої компанії стоїть завдання зайняти лідируючі позиції в процесах автоматизації даної перспективної сфери.
 
Однією з показових робіт компанії «ЮГОВ-Проект» є система управління штучною хвилею в розважальному комплексі "Sky Family Park".
 
Автоматизація серфінгу - створення штучної хвилі необхідної заданої висоти і інтенсивності в межах басейну для серфінгу. Щоб реалізувати такий формат міського відпочинку, фахівцями «ЮГОВ-Проект» був розроблений унікальний проект, в якому крім стандартних функцій були враховані всі технічні побажання наших Клієнтів. Збірка шафи управління проводилася на виробничих площах компанії, що дозволяють створювати сучасну якісну продукцію. Крім того, великим позитивним моментом є те, що реалізація замовлення - повний цикл, включаючи монтаж і запуск на позиції, а також сервісне обслуговування та інформаційна підтримка Клієнта.
 
Можливості компанії «ЮГОВ-Проект» безмежні. Вперед! До незабутніх вражень!
 
«Ми автоматизуємо Вашу МРІЮ!»

Повернення до списку