Розміри менше, потужність вище - VLT типорозміру Е

Январь 19, 2018
Компанії «Данфосс» вдалося зменшить витрати на популярні в СНД частотно-регульовані приводу завдяки новій розробці.
 
Нове покоління VLT приводів типорозміру Е виведено на ринок. Нову розробку від Данфосс презентували в листопаді 2016 року. Даний прилад дає можливість отримати при досить невеликих розмірах солідну потужність роботи. Крім того, було розширено набір функцій пристрою. Завдяки цьому можливості використання частотники для виробників ЕОМ розширюється, також збільшується спектр застосування компонентів у багатьох галузях промисловості.
 
Звичний погляд на регульовані частотні приводи був змінений останніми досягненнями в даній галузі техніки. Зменшення розмірів габаритів пристроїв досягло 73% в порівнянні з попередніми моделями. Тепер обладнання потужністю до 800 кВт вміщує один корпус.
 
Встренний опцій стало більше, були додані запобіжники, вимикачі, фільтри і екрани.
Система охолодження реалізована через зворотний клапан, що є унікальним рішенням, таким чином забезпечується висновок тепла і зниження навантаження на систему охолодження щитової кімнати. Завдяки всього перерахованого витрати на додаткове обладнання істотно знизилися.
 
Компактність нових приводів типорозміру Е економлять простір в щитовій. Конструкція стала більш зручно в монтажі завдяки вільному доступу до клем і великій кількості місця для під'єднання кабелів.
 
Забезпечено зворотна сумісність нового покоління з приводами серії VLT, основні подібності:
 
- користувальницький інтерфейс;
 
- графічна панель оператора;
 
- програмування апаратної частини.
 
Для серій VLT® AutomationDrive FC 302, VLT® AQUA Drive FC 202, VLT®, HVAC Drive FC 102, VLT® Refrigeration Drive FC 103 типорозмір Е повністю доступний.

Повернення до списку