Перетворювачі VLT Safety Option MCB 152

Февраль 05, 2018
Фахівці компанії Danfoss розробили плату для перетворювачів, яка відповідає за кошти безопасноcті на технологичеcкой машинах.
 
Нова опція для перетворювача VLT® AutomationDrive FC 302 з назвою VLT Safety Option MCB 152 виведена на ринок. Вона пов'язує засоби безпеки технологічних установок з функціями безпеки частотного прівода. Така функція реалізується за допомогою мережевого протоколу PROFIsafe, пов'язуючи регулятор з системою безпеки технологічної установки в яку можуть входити контролери та модулі розширення входів і виходів.
 
Відгалуження протокле PROFINET FC-протоколи а також PROFIsafe, PROFIdrive дозволяють передавати по одному кабелю і стандартні і захищені дані використовуючи принцип чорного каналу. Можливе використання і вже існуючої мережі.
 
Пристрій PROFIsafe може бути замінено опціями PROFINET MCA 120 VLT Safety Option MCB 152плюс сам перетворювач частоти VLT AutomationDrive
Щоб встановити цю опції використовуєте програмне допольненіе до додатка МСТ-10, так само потрібно налаштувати параметри безпеки.
 
Налаштування безпеки можна копіювати за допомогою стандартної панелі управління преобразователя.На дану опцію отриманий сертифікат IFA (Institut für Arbeitsschutz der Deutschen Gesetzlichen Unfallversicherung) і PNO (PROFIBUS Nutzerorganisation e.V - сертифікат № Z20125).

Повернення до списку