Необхідний мікроклімат екопарка йде нога в ногу з енергозбереженням в комплексі "Тропіки Рендерс"

Октябрь 02, 2015
Тропіки Randers, критий тропічний зоопарк в місті Рендерс, Данія, йде великими кроками до створення енергоефективного рішення за допомогою установки електричних шаф. Частотні перетворювачі Danfoss VLT®HVAC Drive грають важливу роль в водопідготовки і в ефективному управлінні насосами комплексу.
 
Ручне управління займає багато часу
 
 
 
Два перетворювача VLT® 6000 і VLT® HVAC Drive FC 102 встановлені в технічному приміщенні. 24 години на добу вони в автоматичному режимі керують насосами подачі води на два водоспаду, а також насосами, які подають воду з басейнів в пісочний фільтра очищення води.
 
 
 
На момент відкриття тропічного зоопарку в 1996 році він складався з двох корпусів: африканського і азіатського. Процес очищення води проводився в ручному режимі, згадує технічний менеджер Пітер Б. Дженсен. «Протягом перших декількох років промивка фільтруючого системи проводилася за допомогою кульових засувок. Це означало що ми повинні були відкривати і закривати засувки вручну для того щоб переконатися в правильності тиску, потоку води, щоб фільтри були чисті і ефективно працювали. Процес забирав дуже багато часу тому ми повинні були робити це кожен день.
 
 
 
прогресуюча автоматика
 
 
 
У 2003 році тропіки Рендерс розширилися і побудували третій корпус, який містить види рослин і тварин, що мешкають в південній Америці. Було вирішено в новому корпусі використовувати сучасну автоматику, зокрема частотні перетворювачі Danfoss VLT® 6000 для управління насосами. Чи не забагато часу знадобилося щоб показати економічну вигідність.
 
«Я б сказав вартість обслуговування всіх засувок всіх трьох корпусів становить один людино-рік. Зараз ми можемо перекласти цю роботу на частотні перетворювачі, які керують швидкістю обертання насосів. Весь процес управляється одним ПЛК, і тепер ми зберігаємо і час і людські ресурси, в той час як економляться і фінанси »пояснює Пітер Дженсен
 
Більш низьке енергоспоживання

Renders Rainforest

 

Відвідуваність екопарка становить близько 300 000 чоловік в рік, і тому дуже важливо щоб тварини і рослини були в хорошому стані, і щоб всі відвідувачі отримували задоволення від відвідування парку. Також дуже важливо, що процес не використовує електроенергії більше ніж їм потрібно: з'ясувалося, що управління приводами багатьох насосів допомогло зменшити енергоспоживання до 850 МВт * год на рік для всього комплексу тропіків Рендерс.
 
«До розмови про економію - ми досягли хороших результатів в економії часу. Найняти людину, яка весь день буде закривати і відкривати кульові засувки коштує приблизно € 40,000 в рік. Ми уникли цих витрат за допомогою частотних перетворювачів. Вони також відіграють важливу роль в гарантії того, що вода в якій живуть наші тварини завжди буде чистою і не буде хвороботворної для них. Ну і звичайно ж той факт що ми можемо в великих масштабах економити електроенергію є величезним плюсом », уклав Пітер Дженсен

Повернення до списку