Навчання і розвиток - стратегія до більш високого рівня співпраці.

Март 31, 2020

Успіх і процвітання виробництва, лідируючі позиції - це не просто «суха» термінологія, це вимога до стратегій компаній в умовах сучасного ринку.

На шляху до досягнення стратегічних цілей, розвитку компанії і збереженню своєї конкурентної переваги на ринку необхідно реалізувати цілий ряд факторів, в тому числі, одним з основних є високий рівень професіоналізму співробітників, які володіють сучасними знаннями і технологіями, здатними ефективно застосувати їх на практиці.
Відома теза «Бізнес роблять люди» сьогодні має звучати: «Бізнес роблять компетентні люди». Розуміючи всю важливість висококваліфікованих кадрів, ТОВ «ЮГОВ-Проект» реалізувала цілісний процес навчання і розвитку співробітників компанії і технічних фахівців своїх Клієнтів.


12 лютого 2020 року в головному офісі виробничого комплексу компанії «ЮГОВ-Проект» відбувся навчальний семінар на тему: «Застосування перетворювачів частоти VLT® Micro Drive FC-051, VLT® HVAC Basic Drive FC-101» для інженерів-проектувальників наладчиків систем автоматизації. 

наладчиків систем автоматизації.
Основною складовою навчання стала ділова обстановка, при якій гармонійно поєднувалися інформаційна частина і діалог з питань технічних можливостей приводної техніки Danfoss Power Electronics, особливостей її вибору.
Завдяки знанням і досвіду інженера сервісного відділу компанії «ЮГОВ-Проект» - Максима Авраменко, учасники семінару отримали можливість змоделювати різні робочі ситуації з реальної практики, вивчити причини виникнення, в навчальному форматі відпрацювати способи їх вирішення. На кожне питання було отримано вичерпну компетентну відповідь.
 
Крім того. процес навчання містив не тільки отримання знань, а й їх практичне застосування. Так, на демонстраційному стенді була розглянута робота насоса з частотним регулюванням в замкнутому контурі тиску. При цьому проводилися:
- Робота з панеллю оператора і програмування за допомогою ПК (MCT 10)
- Налаштування логічного контролера SLC для реалізації спеціальних функцій;
- Огляд помилок частотного перетворювача Пошук і усунення несправностей користувачем.
 
Інформативність, компетентність, висока кваліфікація семінару - результат організації і взаємодії між фахівцями. Таке комплексне навчання дозволить не тільки використовувати нові знання, ставати все більш ефективними в професійному плані, а й до тісної співпраці між компаніями.
 
 
Замовити або купити Перетворювач частоти для Вашого підприємства
Напишіть нам: office@ugov.ua або зателефонуйте за тел. +380 (44) 520-94-25

Повернення до списку