Багатофункціональні датчики тиску

Январь 15, 2021

З датчиками тиску Данфосс здійснювати контроль найбільш складних і відповідальних технологічних процесів стає в рази простіше. До головних переваг датчика тиску відносять:

  • точність;
  • стабільна робота в агресивних середовищах;
  • міцність і тривалий термін служби.

Багатофункціональні датчики тиску використовують в якості універсальних приладів вимірювання. Вони відповідають за контроль у різних галузях промисловості. Функціонал приладів передбачає локальну настройку приладів.

 

Перетворювачі тиску призначені для вимірювання тиску рідин і газів в промисловості. Корпус датчика виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі. Точність забезпечується лазерної калібруванням, вбудованим температурним компенсацією і поміхозахищенність. Робочий діапазон температур: від - 40 ° С до 85 ° С.

 

Перетворювачі тиску призначені для вимірювання тиску рідин і газів в промисловості. Корпус датчика виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі. Точність забезпечується лазерної калібруванням, вбудованим температурним компенсацією і помехозащищенностью. Робочий діапазон температур: від - 40 ° С до 85 ° С. Діапазон вимірювання: 0 - 1 до 0 - 600 бар.

 

Промивна (відкрита) діафрагма для використання з агресивними, в'язкими і кристалізуються середовищами. Корпус датчика і промивна діафрагма виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі (AISI 316L). Приєднання G1 / 2˝ з кільцевих ущільненням з нітріна. Діапазон вимірювання: 0 - 1 до 0 - 600 бар.

 

Перетворювачі тиску c промивної (відкритої) діафрагмою призначені для використання з агресивними, в'язкими і кристалізуються середовищами. Корпус датчика і діафрагми виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі (AISI316L). Конічна різьба G 1 ''. Робочий діапазон температур: від -10 ° С до +85 ° С

Повернення до списку