«ЮГОВ-Проект» тепер на популярному маркетплейсе «Розетка».

Март 31, 2020

купить частоник

Сьогодні комерція, як і весь сучасний світ, живе і розширюється в інтернет-просторі. Отримання інформації і покупка товарів все більше здійснюється в онлайн-форматі. Такі нові віяння значно змінили підходи до ведення бізнесу.
Саме тому Компанія «ЮГОВ-Проект» нарівні з традиційним спілкуванням з Клієнтами використовує широкі можливості інтернет-торгівлі. Наша компанія вже давно працює в напрямку онлайн-продажів, тому співпраця з таким великим гіпермаркетом як «Rozetka.ua» - це позитивна тенденція у розвитку бізнесу.
Замовити і купити товар стало ще зручніше. Тепер наші товари доступні як на торговому майданчику за посиланням: https://rozetka.com.ua/seller/ugovshop/, так і на офіційному сайті компанії https://ugov.ua/,
Така комплексна стратегія електронних продажів значно розширить ефективність присутності нашої компанії в інтернеті.
Створення інтернет-магазину на популярному маркетплейсе - це прямий доступ до аудиторії магазину і залученню нових клієнтів, в тому числі, покупців виробничої сфери.
Перспектива співпраці ТОВ «ЮГОВ-Проект» - офіційного дистриб'ютора датської компанії Danfoss і найбільшого онлайн-гіпермаркету - Rozetka.ua надасть ще більше можливостей для взаємозв'язку з українськими покупцями, а досвід фахівців торгового майданчика допоможе здійснити цей процес.
Торгівля на маркетплейсах - це не разовий експеримент. Ми стійко розширюємо присутність наших товарів на популярних торгових майданчиках. І це може стати відмінною стратегією просування і залучення додаткового трафіку для нашої компанії.
Про наші товари і можливості можна дізнатися з каталогу: https://ugov.ua/catalog/
або https://rozetka.com.ua/seller/ugovshop/

Повернення до списку