ТОВ «ЮГОВ-Проект» Наша стратегія - розвиток і процвітання!

Март 27, 2019

Выбор года 2018

Інженерно-виробниче підприємство «ЮГОВ-Проект», грунтуючись на стратегію довгострокового присутності на ринку України, країн СНД і європейських держав, націлене на стабільне зростання компанії, досягнення цілей і втілення поставлених завдань.
Цілий ряд конкурентних переваг дозволив перейти компанії на новий якісний рівень розвитку підприємства. Завдяки успішній діяльності компанії і колективу, відмінну якість товару і послуг, значний внесок в розвиток галузі, ТОВ «ІВП« ЮГОВ-Проект »отримало позитивну експертну оцінку Всеукраїнський галузевий АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ» за підтримки Комітету економічного співробітництва та розвитку підприємництва.
Аналіз методом «кластерного аналізу», дозволив всебічно вивчити і об'єктивно оцінити економічну і фінансову діяльність компанії за цілою низкою критеріїв. На підставі протоколу № 18 від 31.10.2018 компанія внесена до Реєстру «Кращих постачальніків товарів та послуг України», відзначена як надійний і пріоритетний постачальник і представлена ​​до нагороди в рамках Національної програми «Вибір споживача 2018».
 
«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАЛУЗЕВИЙ АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ галузевого-аналітичний центр) Незалежний, безпартійний, дослідний інститут, який займається широким спектром питань з дослідження економічної діяльності підприємств і організацій України. Головна діяльність пов'язана з виділенням надійних, перспективних і кращих підприємств, а також з розвитком в Україні програми партнерства на основі економічного аналізу ... »
 
Отримання нагороди надається виключно кращим компаніям галузі і затверджується Аналітичним центром України, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва та компанією «International business community», що є позитивною складовою в іміджевий портфель Інженерно-виробничого підприємства «ЮГОВ-Проект»

Повернення до списку