Відділ промислової автоматики Danfoss піднімає планку в управлінні якістю

Октябрь 01, 2015
Введено нові стандарти сертифікації виробництва датчиків тиску і температури а також соленоїдних клапанів. Використовуються високі стандарти, які використовуються в автомобілебудівній галузі, для того щоб запобігти можливому шлюб і проблеми пов'язані з ланцюгом поставок.
 
Датчики тиску і температури а також соленоїдні клапани, вироблені відділом промислової автоматики Danfoss, були сертифіковані стандартаміISO/TS/16949: 2009. Ці сертифікати визначають розширену систему управління якістю, яка гарантує постійне поліпшення і запобігання технічного браку а також зменшення ряду моделей і проблем в ланцюзі постачань кінцевому користувачеві. Засновані на стандарті ISO 9001, стандарти були розроблені компаніями Ford, Chrysler і GM для автомобілебудівної галузі, яка вимагала більш уніфікований підхід від їх постачальників. Стандарт TS 16949 стосується всіх частин бізнесу, включаючи продажі, розробку продукту, виробництво і доставку.
 
Так чому ж ввели стандарт створений для автомобілебудівної галузі? Бордж Фрост Іверсен, керуючий проекту сертифікації процесу пояснює: «Danfoss постійно намагається поліпшити якість в усіх відношеннях. Автомобілебудівна галузь займає лідируючу позицію в цьому напрямку визначивши стандарт TS 16949 і зараз ми бачимо таку ж тенденцію і в нашій галузі. Це була одна з першопричин для нас, щоб ввести цей стандарт. »
 
 
 
Більшість компаній вимагають щоб внутрішня ланцюг поставок була добре задокументована і зараз ми бачимо тренд зростання при використанні процедур, які відповідають стандарту TS 16949.
 
TS 16949 фокусується на механізмах і процедурах запобігання шлюбу, які вже зарекомендували себе в автомобілебудівній галузі, в якій вони довели свою функцію швидше запобігати шлюб ніж виправляти його після появи.
 
Все починається з клієнта
 
Ключовий аспект стандарту ISO/TS 16949: 2009 складається в задоволенні вимог певних клієнтом, і це відповідає глобальним цілям Danfoss. Щоб поліпшити якість для всіх учасників процесу ми хочемо бути лідером в стандартизації якості. Це прагнення продовжує рухати стандартизацію і поліпшення наших процесів також добре як і демонструвати якість нашої продукції і злагодженість ланцюга поставок.
 
Бордж Фрост Іверсен: «Все починається з клієнта. Наші клієнти встановлюють вимоги як ми повинні працювати з ними. Ми починаємо свою роботу з розгляду вимог і зіставляємо з тим, що ми можемо зробити, і регулюємо нашу роботу в цьому напрямку. Якщо говорити про поставки, то сертифікація показує, що ми насправді слідуємо встановленим процедурам, які задокументовані в Системі Управління Якістю. »
 
Іверсен додав, «Ми працюємо над поліпшеннями в усіх сферах нашої роботи. Ми хочемо досягти ідеального рівня розробки і виробництва, а також гнучкості у відносинах з нашими постачальниками, що також є важливим аспектом. »
 
Даний підхід чітко визначає наші дії
 
Стандарт ISO/TS 16949: 2009 фокусує відділ промислової автоматики Danfoss на поліпшення системи якості всіх процесів для задоволення вимог клієнта. Він також дозволяє передбачити визначення проблем і ризиків в процесі виробництва і ланцюги поставок, встановити їх причини, а також визначити профілактичні заходи для їх ефективності.
 
Бордж Фрост Іверсен пояснює, «З таким підходом ми можемо аналізувати якість нашої продукції, матеріалів і процесів для запобігання можливого шлюбу ще до того як він утворюється.»
 
Високий рівень якості
 
Досягнення цієї сертифікації більше ніж просто знак стандартизації. Воно відображає підхід, який дає клієнтам відділу промислової автоматики Danfoss впевненість в тому, що компанія робить все можливе для задоволення вимог замовника і дає високий рівень і незмінність якості, який потрібен на ринку.

Повернення до списку