Сервісне обслуговування від «ЮГОВ-Проект» - це гарантія якості

Ноябрь 07, 2019

югов проект

Гострота питання сервісного обслуговування і його актуальність обумовлені, перш за все, інтенсивним переходом на енергозберігаючі та енергоефективні технології. Масове впровадження технічних засобів АСУ ТП значно розширило парк приводної техніки і автоматики різних служб, підприємств та виробництв.
 
Термін служби пристроїв досить великий (в середньому становить 10 років при встановленій напрацювання годин на рік), проте знос деяких компонентів пристроїв відбувається швидше, ніж за умов, відповідних номінальним.
 
Для компанії «ЮГОВ-Проект» немає нічого неможливого! Крім того, що наша компанія - великий офіційний партнер з продажу приводної техніки Danfoss Drives на території України, офіційний дистриб'ютор промислової автоматики Danfoss, «ЮГОВ-Проект» - це сервісний партнер Danfoss з обслуговування приводної техніки Danfoss Drives.
 
Спираючись на основні положення глобального сервісу концерну Danfoss, стратегія нашої компанії - якісне сервісне обслуговування Клієнтів, засноване на професіоналізмі сервісних фахівців. Висока кваліфікація - результат великого досвіду роботи, широкого професійного спектру знань і постійного спеціалізованого навчання, як в Україні, так і за її межами в головних офісах наших партнерів.
 
ТОВ «ЮГОВ-Проект» пропонує цілодобовий сервіс "24/7, що включає в себе цілий спектр обов'язкових базових послуг з відновлення працездатності приводної техніки Danfoss Drives, як в гарантійний, так і в післягарантійний період ::
 
· Проводить діагностику;
 
· Здійснює модульну заміну несправних компонентів або заміну пристроїв,
 
і додатковий сервіс
 
· Пуско-наладку
 
· Настройка параметрів пристрою під застосування;
 
· Профілактичний огляд пристроїв на підприємстві Клієнта
 
· Навчання ефективній роботі з приводний технікою Danfoss Drives; і багато іншого
 
Спираючись на статистичні дані, продукція Данфосс, придбана «під ключ» у компанії «ЮГОВ-Проект», з подальшим введенням в експлуатацію має значно більший міжремонтний інтервал, що значно подовжує термін служби обладнання.
 
Ефективність такої покупки очевидна - чудову якість і технічна підтримка гарантовані!

автоматизация производствасервисное обслуживание данфоссчастотник данфосс

Повернення до списку