Новий перетворювач частоти VLT® Lift Drive оптимізує роботу ліфтів

Октябрь 02, 2015
Інженери компанії «Данфосс» розробили перетворювач частоти Danfoss VLT Lift Drive. Інноваційне рішення призначене для тросових і гідравлічних ліфтів. Новинка підходить для всіх типів двигунів і діапазонів напружень і працює з усіма поширеними типами датчиків зворотного зв'язку і в системах без зворотного зв'язку.
 
Дана розробка може працювати в парі зі спеціалізованим вбудованим контролером MCO, в який зашитий алгоритм управління ліфтової станцією. Це виключає додатковий контролер в станції управління: потужності вбудованого в привід процесора вистачає для обслуговування всієї станції.
 
Технічні характеристики:
  • діапазон перетворювачів частоти: 4-55 кВт (380-400В)
  • запатентована технологія безпечної зупинки
  • спеціальне програмне забезпечення
  • технологія Plug and Play «підключи і працюй»
  • За рахунок високої частоти комутації та спеціальної інтелектуальної системи охолодження перетворювачі частоти серії VLT Lift Drive забезпечують високі економічні показники, плавний хід і тиху роботу ліфтів.
Спеціальна конструкція IGBT модулів (метод кріплення самих транзисторів до підкладки і конструкція контактних проводів) дозволяє значно збільшити ресурс роботи приводу саме в ліфтах. Специфіка застосування в ліфтах - це велика кількість пусків. Перетворювачі Lift Drive розраховані не менш, ніж на 2,1 млн запусків, що становить близько 4-5 років експлуатації в торгових центрах або аеровокзальний комплексах з великим потоком пасажирів.
 
Частотний перетворювач контролює нагрів IGBT і якщо він досягає критичної величини, привід знижує частоту ШІМ. Після охолодження привід піднімає частоту ШІМ до заданого рівня при його налаштуванні. Завдяки цій функції зростає термін служби IGBT модулів.
 
Налаштувати частотний перетворювач серії Lift Drive легко і швидко - достатньо ввести декілька параметрів.

Повернення до списку