Нові запобіжні клапани лінійки SFA 15

Июль 02, 2016
Модельний ряд холодильних установок промислового типу «Данфосс» розширено за рахунок сучасної версії запобіжних клапанів SFA 15-50.
 
Лінійка SFA 15, добре зарекомендувала себе на ринку, є платформою для створення серії запобіжних клапанів SFA 15-50. Дана технологія характеризується компактним кутовим виконанням. Вона була призначена є захист судин, машин, апаратів і інших компонентів холодильних установок від неприпустимого збільшення рівня тиску.
 
Клапани мають широкий діапазон робочих температур від -50 ° С до + 100 ° С і тиску параметрів спрацьовування 10-40 бар з 1-барним кроком, а також сумісність з усіма загальноприйнятими холодоагентами, в тому числі з вуглекислим газом і аміаком.
 
SFA 15-50 характеризується зменшеною на 50% продуктивністю в порівнянні з базовою модифікацією, чим обумовлена ​​можливість відповідності необхідним параметрам витрати, а також економії на матеріалах внаслідок застосування вихідних труб меншого типорозміру.
 
За словами кандидата технічних наук, директора напрямку «Промисловий холод» компанії «Данфосс» Євгена Сухова, серією SFA 15-50 доповнюється лінійка запобіжних клапанів SFA 15 і розширюється їх нижню межу використання, що є особливо актуальним для малих і середніх промислових холодильних систем.
 
Необхідно враховувати, що клапани SFA 15 є залежними від протитиску. При перевищенні тиску на виході з клапана атмосферного рівня тиск відкриття клапана буде перевищувати уставку спрацьовування на таку ж величину (правда тільки в тому випадку, якщо в системі відсутні вібрації і додаткові коливання). Гарна посадка запірного конуса на сідло після спрацьовування клапана може бути реалізована тільки при підборі такого тиску уставки, яке перевищує робочий тиск системи мінімум на 15%.
 
Розрахунок запобіжних клапанів SFA 15-50 можна здійснювати в додатку Coolselector®2. На сайті Danfoss в Youtube можна переглянути відеоурок, в якому показується приклад такого підбору.

Повернення до списку