Міжнародний аеропорт підвищує якість електропостачання за допомогою передових активних фільтрів Danfoss VLT®

октября 01, 2015
Два активних фільтра Danfoss VLT® Advanced Active Filter AAF 006 значно зменшують перешкоди електромережі і допомагають зберегти постачання електрикою міжнародний аеропорт Іспанії "Region de Murcia".
 
Розриви в електропостачанні аеропорту можуть привести до чесний порушень роботи системи зв'язку, освітлення злітних смуг, радіо і т.д. Однак в таких випадках повинні запускатися аварійні електрогенератори які відновлюють електропостачання ключових систем аеропорту.
 
«Надзвичайно важливо що у нас немає розривів в електропостачанні під час аварій електромережі» сказав Джуан Мануель Джаймінез Чека з компанії Sampol, яка є підрядником, відповідальним за впровадження нових фільтрів які зменшують викиди реактивної енергії в мережу під час запусків аварійних генераторів.
 
Так як компанія Sampol має досвід вирішення схожої завдання в аеропорту Fuerteventura в Іспанії за допомогою фільтрів Danfoss, то вона зв'язалася з компанією Danfoss розглядаючи фільтрові рішення які допомогли б захистити елетроснабженія нового аеропорту.
 
Уникнення реактивних струмів
 
Запуск аварійних генераторів є найбільш критичною частиною даної операції. «Ми хочемо уникнути викидів реактивної потужності, тому що вони збільшують навантаження на генератори і на мережу, що заважає роботі системи при номінальній потужності »пояснює Сергій Калашников, менеджер розвитку компанії Danfoss.
 
До установки фільтрів Danfoss реактивні струми зміщення фаз досягали 600 KVAr через велику довжину силових кабелів аеропорту. В результаті генератори працювали не правильно.
 
«У гіршому випадку генератори не запуститься що призведе до непрацездатності найважливіших систем аеропорту. Очевидно що цього не можна допустити »говорить Сергій Калашников.
 
Активні фільтри перевершують пасивні
 
Проблеми пов'язані з реактивної енергією як правило вирішуються за допомогою пасивних компонентів, таких як стабілізатори (конденсатори). Однак більш ефективно використовувати фільтри які усувають реактивні струми активно, без небажаних ефектів таких як резонанси, які виникають при використанні пасивних фільтрів.
 
В даному проекті передові активні фільтри Danfoss були встановлені з вторинної сторонивспомогательних службових трансформаторів. Дані трансформатори середньої напруги ізготавліваютсяс подвійний вторинною обмоткою, де одна з обмоток використовується для силового додаткового обладнання, а інша для фільтрів. Фільтри Danfoss гарантують що реактивні струми при запуску генераторів завжди будуть менше 120 KVAr.
 
ідеальне виконання
 
Нові фільтри були встановлені в жовтні 2012-го і пройшли остаточні тести в січні 2013-го року. Джуан Мануель Джаймінез задоволений результатами:
 
«Два активних фільтра компенсують реактивні струми зсуву фаз і підтримують стабільну і безвідмовну роботу аварійних генераторів»
 
Про міжнародному аеропорту Murcia
 
Новий міжнародний аеропорт надає можливість до розширення напрямків перельоту в Іспанії з величезним потенціалом. З кількістю пасажирів в 3 млн осіб на рік аеропорт може підтримувати 23,000 злетів і посадок літаків на рік.

Повернення до списку