Введено в експлуатацію низьковольтний комплектний розподільчий пристрій на фабриці «Південна» м. Іршанськ

Декабрь 18, 2018

Листопад 2018 року охарактеризувався закінченням будівництва і отриманням першої партії продукту на доводочной збагачувальній фабриці "Південна" Межиріченського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК), де в системі розподілу енергії основною ланкою є низьковольтний комплектний розподільний пристрій (НКРУ) виробництва ТОВ «ЮГОВ-Проект».

Це пристрій - унікальний проект, розроблений, спроектований і реалізований командою фахівців компанії. Вся технічна документація відповідає технічним нормам і Правил улаштування електроустановок (ПУЕ). Конструкторами була реалізована складна задача - дотримання характеристик і функцій розподільного пристрою згідно з технічним завданням клієнта при обмеженій площі для розміщення об'єкта на території комбінату. Професійно виконані пусконалагоджувальні роботи дозволили ввести комплектний розподільний пристрій в експлуатацію без порушення робочого режиму укомплектованого обладнання. Підписано Акт про введення в експлуатацію. НКРУ є центром підключення до відходить лініях 0,4 кВ всього обладнання повного технологічного циклу збагачення.

Особливості конструкції:

Інженерно-виробнича компанія «ЮГОВ-Проект» має сучасну технічну базу для виконання проектів будь-якої складності.
 
При реалізації даної конструкції, комутаційне обладнання, релейний захист і автоматика, прилади обліку низьковольтного комплектного розподільного пристрою розміщені в окремому утепленому модульному будівлі. Приміщення для оперативного персоналу і приміщення розподільними шафами обладнано примусовим охолодженням, обігрівом, внутрішнім освітленням. Підтримка заданих температурних параметрів відбувається в автоматичному режимі.
 
Розподільний пристрій має два введення і дві секції збірних шин зі ступенем поділу 4А, яке передбачає відділення шин від функціональних блоків і відділенням зовнішніх затискачів одного осередку від затискачів інший. На вводах і секційному вимикачі застосовані автоматичні вимикачі з викатними елементами. Як уніфікованих блоків (осередків) використані випробувані (згідно ДСТУ IEC 60439-1: 20030) металоконструкції виробництва Rittal (Німеччина).
 
Конструктивною особливістю даного проекту є розташування рядів осередків симетрично до поздовжньої осі приміщення, що дозволило дотримати необхідні габарити будівлі. При цьому залишилася можливість легкого доступу до комутаційних апаратів при обслуговуванні.
 

Для ефективної роботи обладнання, що підключається використані перетворювачі частоти Danfoss серії Automation Drive FC301 різної потужності. Передбачена схема автоматичного управління частотними перетворювачами зі схеми центрального управління фабрики. Передбачено наявність інтерфейсу для інтеграції в систему програмного комплексу SCADA.

Функціональні складові

  • Захист від перевантаження, захист від далекого КЗ з затримкою спрацьовування, селективний захист від ближнього КЗ
  • Функція пофазного вимірювання струмів на вводах 0,4 кВ
  • Світлова сигналізація наявності ланцюгів управління.
  • Можливість управління частотними перетворювачами, як в, автоматичному, так і в ручному режимі від виносного пульта
  • Наявність фільтрів du/dt Danfoss для зняття величини перенапруги на клемах електродвигунів
  • Встановлені електронні вимірювачі струму, напруги та потужності приєднання на всіх лініях, що відходять 0,4 кВ з номінальним струмом 100 А і більше без частотних перетворювачів
  • Щит власних потреб
  • Передбачені резервні відходять лінії, розраховані на різний номінальний струм.

Характеристики

Найменування параметру

Величина

Номінальний струм

1000 А

Номінальна напруга

460 В

Струм короткого замикання

35 кА в течении 1с

Ступінь захисту спереду

IP 31

Система заземлення

TN-C


Замовити або купити Шафа управління для Вашого підприємства
Напишіть нам: office@ugov.com.ua або зателефонуйте за тел. +380 (44) 520-94-25

Повернення до списку