Компанія Danfoss встановлює потужні системи сонячних батарей неподалік від своїх основних виробничих локацій

Октябрь 01, 2015
Зараз компанія Danfoss займається процесом установки величезного парку сонячних батарей неподалік від заводу в Нордборге, Данія. Виробнича потужність системи зможе виробляти електроенергію рівну споживання 400 односімейних будинків, і складе повну потужність 2.1 мВт. Заплановано, що система буде функціонувати вже до кінця цього року.
 
Установка сонячних батарей в Нордборге є частиною програми Danfoss по Зменшення викиду CO2 на 25% і по збільшенню використання сонячної енергії на 25% до 2025 року. Також як Danfoss допомагає іншим компаніям і державам знизити споживання енергії та зменшувати викид CO2, так компанія і працює над зменшенням власного карбонового викиду.
 
«У спробі реалізувати нашу мету 3х25, у нас є багато проектів які дозволяють урізати споживання електроенергії на наших найбільших виробництвах і які збільшують використання екологічно чистої енергії. Наскільки ми знаємо, нова система сонячних батарей найбільша серед країн Скандинавії, і це впевнений крок у напрямку поліпшення екології »- сказав Торбен Крістенсен, Віце Президент Глобальної Служби Нерухомого Майна Danfoss. Компанія Danfoss також в процесі розробки і здійснення системи потужністю 1 мВт близько виробничих потужностей в Індії.
 
Система в Нордборге буде складатися з 9300 сонячних панелей, які будуть приєднані до 130 перетворювачів Danfoss. Інвертера перетворять постійний струм, вироблений сонячними панелями, в змінний струм, який потім переводиться в потужність електромережі. Сонячні панелі покриють площа 30 000 квадратних метрів, що приблизно дорівнює площі 5 - 6 футбольних полів. Поле розташоване біля виробництва в даний момент очищається і готується до установки системи.
 
Мортен Бюль Соренсен, Головний Віце Президент сонячних перетворювачів Danfoss, задоволений, що Danfoss є промисловою компанією займає лідируючу позицію в переході на екологічно чисту енергію. «Це буде система яку ми з гордістю будемо показувати нашим клієнтам, а також ми зможемо тестувати наші інвертера на цій системі. Підрозділ Сонячних інвертера Danfoss буде концентрувати всі свої сили, включаючи розробку нових продуктів, в Нордборге протягом усього 2013 року року.
 
 
Danfoss є світовим лідером в області енергоефективних рішень, які сприяють збереженню енергії і відповідно грошових коштів, а також зменшують викиди продуктів карбону. Широкий спектр продукції і послуг компанії в таких областях як охолодження їжі, кондиціювання повітря, опалення приміщень, управлінні електродвигунами а також управління самохідними машинами. Компанія також спеціалізується в галузях сонячної і вітряної енергії, обігрівання житлових РАПН, а також охолодженні інфраструктур міст. Компанія Danfoss була відкрита в 1933 році в Нордборге, Данія. В даний момент компанія містить близько 23 000 фахівців і продає продукцію в більш ніж 100 країнах світу. Більш докладно можна прочитати на сайті www.Danfoss.com. Прочитати про енергетично ефективних рішеннях можна за адресою www.danfoss.com/SolutionsReady/.

Повернення до списку