Функція SmartStart для перетворювачів частоти Danfoss VLT ® AQUA

октября 01, 2015
З погонею за універсальною, якісної і надійної експлуатації насосних станцій системи управління продовжують збільшуватися в розмірах і складності. Впровадження частотних перетворювачів стала більш складним завданням. Принаймні досі.
 
З новою функцією SmartStart перетворювач частоти Danfoss VLT ® AQUA став більш простим і економічно ефективним приводом в експлуатації. Для використання функції SmartStart потрібно версія прошивки 2.04 або більш нові. Активується при першому включенні або після скидання на заводські настройки (ініціалізація пар. 14-22).
 
При першому включенні перетворювача частоти функція SmartStart проведе користувача через серію простих кроків для забезпечення правильного і найбільш ефективного управління двигуном. Функція SmartStart також може бути запущена безпосередньо за допомогою швидкого меню. Привід підтримує 28 мов, в тому числі і російська, який можна вибрати за допомогою панелі управління.
  • Один насос/двигун у відкритому або замкнутому контурі
  • Чергування двигунів: один привід працює по черзі на два мотора
  • Базове каскадне управління: управління продуктивністю одного насоса в насосною станцією (інші насоси підключаються безпосередньо, через контактор або пристрій плавного пуску). Це рішення є економічно привабливим, для роботи насосних станцій з декількома насосами.
  • Ведучий-ведений: Управління до 8 приводів і насосів для забезпечення безперебійної роботи системи в цілому.

Потім ви переходите до спеціалізованих насосним функцій:

  • Компенсація потоку: привід адаптує роботу насоса в залежності від заданого завдання.
  • Заповнення трубопроводу: допомагає уникнути гідравлічних ударів, заповнюючи плавно трубопровід.
  • Сухий хід/Виявлення витоку: захищає насос від пошкоджень. Якщо задане значення не досягнуто, привід передбачає, що труба може бути сухою або є витік
  • У сплячому режимі: заощаджує енергію зупинкою насоса, коли немає розбору води.
  • Криві розгону/гальмування: спеціальний запуск і останов приводу для конкретних додатків
Розширена оптимізація енергоспоживання.
Для додаткової ефективності SmartStart також запитує, чи хочете ви застосувати VLT функцію "Автоматична Адаптація Двигателя" (ААД).
 
Привід VLT AQUA є спеціалізованим приводом для водопостачанням та водовідведенням. Доступний в діапазоні потужностей від 0.25-1.4 МВт у всіх загальних діапазонів напруги, в тому числі 690, привід може управляти всіма відповідними технологіями двигунів, включаючи двигуни з постійними магнітами. Для додаткової гнучкості привід може бути розширена за допомогою широкого спектра додаткових опцій, поліпшення роботи і підвищення енергоефективності.

Повернення до списку