Економія води і грошових коштів за допомогою приводу VLT® Aqua Drive

Октябрь 01, 2015
Одного приводу VLT® Aqua Drive досить щоб організувати стабільний потік води з постійним тиском і цим зберегти 250 тис. Доларів в рік тільки на воді для одного з заводів харчової промисловості США.
 
Підприємства займаються харчовим виробництвом вимагають стабільні джерела величезної кількості води для миття, полоскання, парки, готування і охолодження їжі, а також для санітарних потреб. Тому фахівці великого харчового підприємства США потребували повному контролі видобутку води за допомогою побудови глибокої свердловини на власній території.
 
Споживання води харчового підприємства більше ніж споживання маленького міста
 
Власник компанії E.H. Renner and Sons, Роджер Реннер, був нагороджений за проект конструювання свердловини, яка дозволила задовольнити потреби води харчового заводу стабільним потоком 350 GPM - галонів в хвилину (приблизно 1300 л) 24 години в день, 7 днів на тиждень. Це відповідає 12 млн галонів на місяць (40000 кубічних метрів), 150 млн галонів на рік (570 млн літрів) - таке споживання більше ніж споживання води маленьких міст.
 
«Завод залежить від цієї кількості води 24 години на добу протягом усього року» - сказав Реннер, яким фахівець компанії Vollhaber and Lubratt, Inc., Браян Пітерсен порекомендував приводу Danfoss VLT®. Компанія Vollhaber and Lubratt, Inc спеціалізується на інжинірингових рішеннях для насосних і HVAC систем.
 
Змінний потік води при постійному тиску
 
«Робота оборудрованія цього заводу дуже залежна від стабільності подачі води, зі значенням потоку води в діапазон від 150 GPM до 350 GPM при постійному тиску в 65 фунтів на квадратний дюйм (psi)," - сказав Пітерсон, який запропонував встановити привід VLT® AQUA drive поруч з ідентичним приводом, який тепер служить як резервний, але за весь час експлуатації так жодного разу і не використовувався.
 
Проект окупився менш ніж за 2 роки
 
Харчовий завод, який не мав власної свердловини платив місцевим організаціям подачі води близько 2 доларів за 1000 галонів води. Таким чином витрати тільки на воду обходилися близько $ 24,000 на місяць (€ 17,750), приблизно $ 250,000 (€ 185,000) в рік.
 
Для виробництва, яке залежить від стабільної подачі води великих обсягів «Заощадження чверті мільйона доларів на рік виправдовує витрати на комплексний проект свердловини, тим більше окупність настільки швидка. Свердловина працює з 2010 року і всі витрати на реалізацію проекту, включаючи буріння свердловини і прокладання труб окупився менш ніж за 2 роки, »сказав Реннер.
 
Технічесская підтримка навіть у неділю
 
«Компанії CVL і Danfoss з радістю взялися за цю роботу. Рівень підтримки був неймовірний. Якщо нам потрібна була допомога то інженери Danfoss були доступні навіть у вихідні. Складно знайти такий рівень підтримки серед виробників частотно регульованих приводів. Команда Danfoss була дуже ефективною в роботі з цим проектом, "уклав Реннер

Повернення до списку