Диференційно реле перепаду тиску від «Данфосс» за доступною ціною

Октябрь 30, 2016
Нова модель в лінійці реле призначається для використання в системах водопостачання і опалення, що відносяться до житлово-комунальному господарству для автоматизації систем.
 
На ринок СНД «Данфосс» і відділ промислової автоматики компанії вивів YNS-C106ХM08 - нове диференціальне реле перепаду тиску. Нова розробка відрізняється економічністю і високою надійністю. Згадана модель була зроблена завдяки плідній співпраці з японською фірмою Saginomiya спеціально для ринку країн СНД.
 
Дана серія реле використовується повсюдно для автоматизації водопровідних і опалювальних систем, застосовуються в котельних, теплових пунктах, різних насосних станціях. Цей пристрій підтримує роздільну технологічний захист завдяки безлічі блокувань. Найкраще новинка захищає насоси від сухого ходу.
 
YNS -C106ХM08 - модель з налаштуванням значення установок перемикача контактів в діапазоні показників від 0,25 до 3,5 бар. Передбачена фіксація диференціала на значенні 0,25 бар. Максимальний рівень навантаження на контакти AC3 (електродвигун) становить 12А 250В, реле забезпечується SPDT - це однополюсний перекидний контакт. Пристрій відповідає класу захисту IP20.
 
Нове реле зручно в установці і експлуатації завдяки різьбовим кріпленням G1/2A і G1/4 (комплектується з відповідними гайками) під розвальцювання. У комплект поставки включена сталева капілярна трубка з гайками G1/2.

Повернення до списку