Для холодної зими Данфосс запропонувало кабельні системи обігріву

Декабрь 27, 2017
ELKM-AG-L - новий нагрівальний кабель, що забезпечує технологічний підігрів різноманітних поверхонь, резервуарів і систем трубопроводів.
 
При серйозне зниження температури завдання обігріву трубопроводів, а також різних механізмів і вузлів запірної арматури стають затребуваними. Ефективне вирішення описаних проблем запропонував відділ «Данфосс», під назвою DEVI. Технологія заснована на застосуванні спеціального високотемпературного нагрівального кабелю ELKM-AG-L.
 
Кабель нагріву відповідає за забезпечення технологічного підігріву всякого роду поверхонь, труб, резервуарів. Крім того, ними забезпечується якісний захист дверей промислових камер охолодження від промерзань. Його надзвичайно встановлювати в пристроях, де необхідний невеликий радіус вигину або ж пред'являються особливі вимоги до показника погонной потужності провідника. Кабель може працювати в хімічно недружніх середовищах, також йому не страшні ударні механічні навантаження.
 
Всі кабелі комплектуються JOINING-KIT - це спеціальний ремонтний набір, завдяки якому вдається забезпечити оперативне і зовсім не складне виготовлення перехідною і кінцевою муфти своїми руками. Продукція марки DEVI передбачена для застосування в якості холодного силового кабелю. У разі монтажу в систему трубопроводу, контроль за роботою ELKM-AG-L забезпечується терморегулятором, для цього необхідно встановити на зовнішню поверхню температурний датчик.
 
За своєю будовою ELKM-AG-L є одножильним резистивним кабелем, який при виготовленні оснащується плетеним екраном без сполучних проводів. Для екранування застосовують мідний дріт з нікельованим покриттям. В якості зовнішнього ізолюючого покриття нагрівальної жили застосовується PTFE фторопласт. Зовнішній діаметр кабелю коливається в залежності від номіналу від 3,1 до 3,5 мм. Мінімально придатна для монтажу температура -60 ° С. Верхня межа робочої температури складає 260 ° С при «вимкненому» стані кабелю.

Повернення до списку