Danfoss продовжує активну співпрацю з компанією Affinity Water

Октябрь 02, 2015
Після двох років успішної співпраці компанііDanfoss і Affinity Water продовжують спільну роботу для отримання максимальної вигоди від застосування частотно регульованих приводів в сфері виробництва питної води.
 
Після довгого процесу оцінювання постачальників в 2011 році компанія Danfoss була обрана як ключовий постачальник частотних перетворювачів для Veolia Waterкоторая тепер називається Affinity Water.
 
До теперішнього часу ми активно працювали над вивченням переваг пов'язаних з інженерними рішеннями частотного регулювання і придушення гармонік з акцентом на те, як ці технології можна використовувати для вирішення наших завдань і як переконатися що рішення застосовані вірно і розкривається їх повний потенціал.
 
Ми провели ряд технічних семінарів для компанії Affinity Water, їх основних клієнтів і їх постачальників технологічного обладнання. Раннє залучення команди Danfoss і головного менеджера дозволило отримати максимальні вигоди для всіх учасників процесу.

За ці 2 роки були показані успішні результати, реалізовані якісні рішення вaqua drive поставлені терміни а також отримані високі показники оцінки якості, тому в якості нагороди контракти з Danfoss були продовжені ще на 24 місяці.

Крег Репсон, головний менеджер компанії Danfoss в сфері приводної техніки прокоментував так «Використання перших в світі перетворювачів частоти для водної індустрії Danfoss VLT® AQUA Drive дає багато переваг всім учасникам процесу; робота команди і тісна кооперація показує що ми постійно перевищуємо очікування поставляючи клієнту системи з найнижчими показниками витратності.

Повернення до списку