Danfoss представив новий модуль відтайки для випарників

Февраль 05, 2018
Розроблені в Danfoss клапанні станції ICF давно зарекомендували себе на ринку з кращої сторони. Але призначена для них новинка зможе зробити їх роботу набагато продуктивніше. Справа в тому, що модуль ICFD об'єднує в собі відразу 2 технології: згаданих клапанних станцій і метод дренажу рідини. Тому він здатний забезпечити відтавання гарячим газом з відведенням рідкого холодоагенту - це дозволяє використовувати випарник зі станцією ICF на лініях всмоктування вологої пари і рідини і зливу результатів дренажу. Звідси і поліпшення процесу розмерзання.
 
Крім цього треба звернути увагу на конструкцію дренажного модуля ICFD. В основі механічний поплавок, орієнтований на роботу з високим перепадом тиску. Тому він пропускає тільки рідина. При цьому регуляція потужності відбувається автоматично, з пропорційним відкриттям - рідини пройде стільки, скільки потрібно. А значить, відсутня потреба в настройках системи. Для управління підйомом рівня рідини навіть не потрібні байпасні клапани - функція пропуску тут вбудована.
 
Сукупність цих особливостей і технологій на практиці призводить до того, що використання дренажного модуля оттайкі ICFD забезпечить наступні плюси:
  • витрата електроенергії знижується з навантаженням на компресори, оскільки і кількість байпасного газу скорочується (до 90%);
  • збільшення обсягу рідкого холодоагенту зменшує простої випарників під час відтаювання, що підвищує загальну ефективність;
  • для установки модуля не потрібно розбирати і збирати клапанну станцію, і зменшується загальна кількість компонентів і зварних швів.
Дренажний модуль оттайкі ICFD, пропонований в одному розмірі ICFD 20, можна інсталювати в випарники потужністю до 200 кВт (58 TR). Він сумісний з ICF 15-4, ICF 20-4 і ICF 20-6, а для спрощення проектування системи з ним можна використовувати додаток Coolselector ® 2.

Повернення до списку