image

Виробництво щитів автоматики і розподілу електроенергії

Починаючи з 2008 року компанія "Югов-Проект" займає лідируючі позиції по виробництву і збірці щитового обладнання в Україні. Ми побудували і ввели в експлуатацію великий виробничо-складський комплекс європейського рівня, в якому відбувається повний цикл виробництва електрощитового обладнання - від проектування до лабораторних тестів і технічного контролю, що дозволяє задовольнити всі побажання замовника. Також просторий цех дозволяє використовувати найсучасніші світові технології і якісні інструменти для отримання найкращих результатів у виробництві.

Міцність та надійність готового рішення автоматизації виробничих процесів або інженерних систем безпосередньо пов'язана з якістю компонентів (релейних, силових, мікроконтролерних), що входять в щит автоматики, тому при виробництві щитів ми використовуємо тільки якісні європейські компоненти від провідних виробників таких як: Danfoss, Rittal, EATON, ETI, Lapp Kabel, Siemens, які завжди є в наявності на нашому складі в достатній кількості для гнучкості в прийнятті виробничих рішень і швидкої збірки.

Виробництво щитів автоматики і розподілу електроенергії

Це також дозволяє випускати одного щита управління з індивідуальної гарантією, що знижує витрати на обслуговування і регулярний ремонт даного обладнання. Багато часу і сил ми витратили щоб зібрати сильну, велику команду яка складається з кращих фахівців на ринку, які постійно підвищують свій рівень кваліфікації набираючись досвіду на різних курсах, семінарах і виробництвах по всьому світу, чим відкривають можливість вирішувати найскладніші і цікаві завдання. Так само потрібно сказати, що при проектуванні і складанні виробів завжди враховуються всі побажання замовника, що дозволяє зібрати унікальне та індивідуальне промислове обладнання для досягнення кращих результатів на підприємстві замовника.