image

Проектування електрощитів і систем АСУ

Проектування електрощитів і систем АСУ. Компанія ТОВ "ЮГОВ-ПРОЕКТ» має великий досвід в проектуванні і виготовленні щитів автоматизації (до 1000 В) і побудові систем автоматизації для різних галузей промисловості і сільського господарства. Проектування широкого спектра щитів різних розмірів і конфігурацій. Маємо досвід в проектуванні щитів розподілу електричної енергії; управління різними виконавчими механізмами; диспетчеризації, захисту, контролю, сигналізації і т.п. Для проектування щитів використовується 3D-моделювання щитового обладнання, що забезпечує можливість уникнути прорахунків розміщення обладнання в щиті вже на стадії його моделювання.

Ефективне використання внутрішнього щитового простору дозволяє нам підібрати компактний щит і зменшити його розміри і вартість щитового обладнання, монтажних робіт при складанні щита, зменшити витрати на транспортування.

Проектування електрощитів і систем АСУ

Уже на етапі моделювання замовник бачить зовнішній вигляд щита і може внести свої корективи і побажання. Маючи багаторічний досвід у виготовленні щитового обладнання, їх налагодження, сервісного обслуговування ми можемо підібрати високоякісне обладнання для вашого завдання, що дозволить вам бути впевненими в експлуатації щитового обладнання і системи автоматизації. Компанія ТОВ «ЮГОВ-ПРОЕКТ» проектує і виготовляє щитове устаткування на базі продукції таких відомих фірм, як: «Rittal», «EATON», «Schneider Electric»