image

Поставки електротехніки і компонентів

Далеко не кожна людина, яка хоче придбати певне обладнання, в курсі, які саме моделі йому потрібні, а також кількість цього самого обладнання. Наші фахівці без будь-яких труднощів і затримок підберуть потрібні елементи електроніки для використання в побуті або офісі. Розрахунок потужності (відштовхуємося від моделі та показників обладнання) і кількість пристроїв автоматики (відштовхуємося від умов використання та вимоги до системи) без спеціальних знань і відповідного досвіду зробити нереально. Наші фахівці з радістю допоможуть зробити необхідні висновки з фактичних умов та вимог замовника. Саме правильний підбір техніки для конкретних умов є гарантією економії на покупку електроніки, ефективності її роботи в системі і комфорті використання житлового або промислового приміщення, в якому вона встановлена.

Компанія ТОВ "ЮГОВ-Проект" є офіційним дистриб'ютором і сервісним партнером компанії "DANFOSS" в секторі привідної техніки і промислової автоматики. Ми пропонуємо широкий асортимент найсучаснішого, надійного і якісного обладнання, а саме: Перетворювачі частоти і пристрою плавного пуску; Промислові клапани (електромагнітні, термостатичні, пневматичні); Перетворювачі тиску (датчики і реле тиску); Перетворювачі температури (датчики і реле температури); Електротехніка (автоматичні вимикачі, контактори, реле перевантаження, електронні контактори і таймери).

Поставки електротехніки і компонентів

За допомогою високоякісної продукції виробництва "DANFOSS" Ви зможете знайти ефективні рішення в області автоматизації і управління технологічними процесами, енергозбереження, модернізації виробничих підприємств.

Крім того компанія ТОВ "ЮГОВ-Проект" є офіційним партнером таких компаній як Rittal, EATON, ETI, Lapp Kabel, Siemens. Всі перераховані вище партнерські відносини в поєднанні з сучасною матеріально-виробничою базою і висококваліфікованим персоналом дозволяють розробляти проекти систем автоматичного управління технологічним процесом різного рівня складності з можливістю подальшого монтажу, налагодження та запуску.

Перевагою нашої компанії є великий склад продукції в наявності, що гарантує максимально швидкі терміни поставки стандартного устаткування.