image

Комплексне рішення для автоматизації промислових підприємств

Комплексний підхід до впровадження автоматизації різноманітних промислових підприємств , включає в себе повний спектр робіт - починаючи від ідей, порад, технічних рішень, проектування електромереж та АСУ, виробництва щитів автоматики і розподілу електроенергії , закінчуючи впровадженням, монтажем , запуском та обслуговуванням АСУ ТП. Власні інженери, виконавці робіт і монтажники забезпечують високу якість монтажних робіт при конкурентних цінах. Разрахування всіх необхідних частин, та супровід на кожному етапі робіт. За нашими плечами великий досвід робіт, тому наші інженери знайдуть найвигідніше та найефективніше рішення задач. Поетапно проведемо і розповімо як найкраще впровадити системи АСУ. Маємо всі необхідні сертифікати та дозволи для здійснення повного спектру якісних робіт від технічних консультацій до повного запуску об’єкту і сервісних робіт.

З 2008 року компанія ТОВ “ЮГОВ-Проект” займається реалізацією великих комплексних інженерних рішень для промислових та комерційних об'єктів по всій території України та за її межами. За ці роки ми перетворилися з невеликої локальної компанії до лідера в галузі АСУ ТП в Україні. Успішно реалізували біля 500 цікавих великих проектів, чим заслужили статус визнаного експерта, та спеціаліста який сумлінно, якісно та в строки виконує свої обов’язки

Комплексне рішення для автоматизації промислових підприємств

Цілодобова підтримка виконавчої групи на всіх етапах монтажних робіт забезпечує своєчасне вирішення технічних питань, аналіз стану проекту і необхідні коригування для подальшого виконання робіт, а також коригування проекту та видачі всієї необхідної документації на найвищому рівні.

Ми беремо монтаж об’єкту під ключ та несемо повну відповідальність за своєчасне та якісне виконання робіт і даємо гарантію на всю розроблену систему, обладнання та комплектуючі. Ми відповідаємо за працездатність всієї системи та несемо відповідальність за всі етапи реалізації та роботи проекту. Після виконання всіх робіт надаємо послуги гарантійного та післягарантійного сервісу.