image

Електромонтажні роботи

Електропостачання промислових підприємств має складну структуру з наявністю безлічі різноманітних варіантів та розгалужень. Воно безпосередньо залежить від функціонального призначення промислових об'єктів і особливості їх виробничої діяльності. Тому саме промисловий електромонтаж складається з комплексу дій підвищеної складності, які проводяться виключно висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом професійної діяльності, які володіють всіма необхідними спеціальними інструментами та приладами, які мають всі необхідні дозволи та сертифікати.

Наша компанія більше 20 років надає широкий спектр послуг пов’язаних з електропостачанням на промислових та комерційних об’єктах. За цей час ми здобули величезний досвід в галузі промислового електромонтажу і маємо статус лідера та надійного партнера на території України та за її межами. До кожного свого замовника ми підходимо індивідуально. Для нас не існує складних проектів - ми успішно вирішимо навіть самі непрості завдання. Ми пишаємося якістю наших робіт на промислових об'єктах та жилих комплексах, у торгівельних та офісних приміщеннях, бізнес та розважальних центрах.

Електромонтажні роботи

Основні етапи проведення електромонтажних робіт:

  • отримання та узгодження технічного завдання від замовника;
  • розробка проекту електропостачання;
  • узгодження проекту електропостачання;
  • укладення договору на електромонтажні роботи;
  • постачання електроматеріалів та обладнання;
  • виконання електромонтажних робіт;
  • здача об’єкту в експлуатацію.

Щоб якісно і в строки виконувати такі види робіт ми маємо великий штат кваліфікованих інженерів, проектувальників, електромонтажників які регулярно проходять навчання з періодичної перевіркою знань, мають відповідні дозвільні документи, виконують роботи тільки якісним європейським інструментом та обладнанням. Ми з впевненістю можемо наголосити – наші висококваліфіковані та освічені спеціалісти оперативно і професійно виконають всі необхідні електромонтажні роботи будь якої складності по всій території України.