Управління випарником для різних холодоагентів і робочих діапазонів

Июнь 07, 2022
 
Danfoss пропонує цілий ряд засобів керування випарниками з термостатичними розширювальними клапанами або з електричними розширювальними клапанами. Клапани можна використовувати для різних холодоагентів і робочих діапазонів, які підходять для різних застосувань в тому числі в сегменті роздрібної торгівлі харчовими продуктами. Контролери управління випарником призначені для забезпечення точного контролю впорскування холодоагенту у випарник для забезпечення оптимальної продуктивності та низького споживання енергії.
 
Контролери від Danfoss мають функції для регулювання/моніторингу температури, відтавання, функції дверей, кантового підігріву, освітлення та роботи вентилятора.
 
Завдяки дистанційному з'єднанню, як частина комплексу засобів управління холодильною системою ADAP-KOOL®, контролери випарника виконують функції моніторингу та керування вітринами й холодильними камерами, включаючи моніторинг аварій. Електричні розширювальні клапани Danfoss забезпечують адаптивне автоматичне керування охолодженням та не вимагають ручного налаштування. Це забезпечує додаткову економію енергії та часу.

Функції та переваги

  • Значна економія енергії завдяки адаптивним алгоритмам контролю перегріву та адаптивному розморожуванню;
  • Просте налаштування та обслуговування за допомогою програми для смартфона, планшету чи ПК;
  • Підходить для магазинів будь-якого розміру з версіями Compact, Single Coil та Multi Coil.
 

Повернення до списку