Трубопровідна арматура в широкому асортименті

Февраль 25, 2021
Трубопровідна арматура представлена ​​в широкому асортименті. До даного виду арматури відносяться зворотні клапани, дискові поворотні заслінки, сітчасті фільтри, антивібраційні вставки, редукційні клапани. Виробляються кульові крани в широкому асортименті моделей.
Підібрати необхідні терморегулятори, арматуру, клапани та іншу теплову автоматику на сайті інженерно-виробничого підприємства "Югов-Проект" не важко. Вся продукція споровождается гарантійним обслуговуванням. Зв'язавшись з менеджером-консультантом можна отримати всю необхідну інформацію.
Устаткування для опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря знаходить гідне застосування в пунктах центрального водопостачання та опалення будівель.
Постійне оновлення і вдосконалення продукції - завдання нашої компанії. Покращуючи асортимент своєї продукції, сервіс і якість обслуговування, компанія прагне максимально зміцнити напрацьовані партнерські відносини з постійними клієнтами.
 

Умовні позначення

DN – діаметр умовного проходу;
PN – виконання під відповідні фланці згідно EN1092-2 (відповідає гоcтей 12815);
PFA – допустимий робочий тиск для води;
Kv – умовна пропускна здатність;
– коефіцієнт місцевих опорів;
м вод.ст. – метри водяного стовпа;
BP – внутрішнє різьблення;
HP – зовнішня різьба;
EPDM – етилен-пропілен-дієнова гума;
Нітрил – Нітрилова гума;
FKM – фторированная гума;
Hypalon – хлоросульфатний поліетилен;
PTFE – політетрафторетилен (фторопласт);
GG25 – сірий чавун;
GGG40 – високоміцний чавун;
– монтажне положення, можна встановлювати на горизонтальному трубопроводі і на вертикальному трубопроводі з рухом рідини від низу до верху.

 

Повернення до списку