Універсальні, сучасні та енергоефективні компресори Danfoss

июля 08, 2022
 
Безперервне впровадження інновацій та безперервний прогрес.
 
Протягом останніх 50 років компресори компанії Данфосс займають лідируючі позиції на глобальному ринку холодильного обладнання та обладнання для кондиціювання повітря. Постійно прислухаючись до побажань наших замовників та споживачів, які щодня використовують наші вироби, ми продовжуємо впроваджувати нові енергоефективні розробки, створені з урахуванням принципів екологічної відповідальності. Ми пишаємося тим, що наша продукція, яка використовується практично у всіх холодильних системах та системах кондиціювання повітря, користується популярністю та здобула довіру споживачів по всьому світу завдяки своїй надійності, ефективності та високій якості.
 

Великий модельний ряд продукції та її застосувань

 
Лінійка продукції застосовується з усіма популярними HC, HFC та HCFC холодоагентами. Споживачі можуть вибрати вироби, починаючи від невеликих герметичних компресорів постійного струму для мобільних систем до великих спіральних компресорів, призначених для роботи в комерційних системах кондиціювання повітря або промислових холодильних установках.
 

Подальше впровадження передових технологій

 
компанія Данфосс перша представила на ринку модель, що працює на R134a. Ми також здійснюємо постачання енергоефективних моделей, включаючи компресори зі змінною частотою обертання та системою моніторингу, а також моделей, розроблених для сонячної енергетики. Наші постійні зусилля зосереджені на підвищенні цінності наших виробів за допомогою досягнення максимальної ефективності, безпеки навколишнього середовища та зниження рівня шуму.
 

Повернення до списку