Розроблено датчики виявлення газу

апреля 07, 2023
 
DGS може бути встановлений на нових або існуючих системах у супермаркетах, технологічних холодильних установках, холодильних складах/складах або інших спеціальних додатках або областях/зонах.
 

Характеристики та переваги

  • Швидкий та негайний відгук при виявленні широкого спектру різних газів, які застосовуються у холодильній техніці роздрібної торгівлі продуктами харчування.
  • Може використовуватись як автономний або інтегрований у вашу систему
  • Забезпечує безперервний автоматичний моніторинг та аварійну сигналізацію в режимі реального часу.
Виявлення газу Plug & Play для промислового охолодження — спростіть та покращіть вашу роботу Детектори газу Danfoss засновані на цифровій платформі, яка забезпечує безліч варіантів зв'язку та інтеграції для підвищення експлуатаційної надійності, простоти калібрування та ефективності обслуговування, економічної ефективності та відповідності нормативним вимогам.
 
Рішення Danfoss для виявлення газу забезпечує високий рівень гнучкості при проектуванні та створенні вашої системи виявлення газу. Асортимент включає як базові, так і надпотужні моделі, доповнені рядом аксесуарів.
 
Блоки виявлення газу можуть виявляти широкий спектр газоподібних холодоагентів, включаючи аміак (R717), CO2 (R744), хладагенти, що містять фтор (ГХФУ і ГФУ) і пропан (R290). Вони поставляються з різними сенсорними технологіями, щоб відповідати конкретним вимогам до холодоагенту, сфери застосування та безпеки холодильної системи, включаючи електрохімічні (EC), напівпровідникові (SC), Pellistor (P) та інфрачервоні датчики.
 
Аналогове з'єднання або з'єднання RS485 Modbus забезпечує простий зв'язок із центральною системою. Доступні автономні блоки виявлення газу із вбудованими реле, які можна безпосередньо підключати до зовнішніх систем активації пристроїв сигналізації. Щоб забезпечити надійне рішення «підключи та працюй», всі блоки виявлення газу попередньо налаштовані на заводі відповідно до вимог холодоагенту та типових параметрів PPM. Залежно від національного законодавства, налаштування PPM можуть бути змінені.

Повернення до списку