Компресори для кондиціювання

Август 08, 2022
 
Економія зараз і на все життя
 
Компресори Danfoss для кондиціювання повітря знижують витрати протягом усього терміну служби виробу. Вони підтримують проектування систем для забезпечення високої ефективності та використання альтернативних холодоагентів для легких комерційних, комерційних та промислових систем ОВКВ, таких як дахові установки, чилери, технологічне охолодження, агрегати тощо.
 
Розробка, експлуатація, обслуговування: 3 важелі для довічної економії.
 

Витрати на розробку

 
Універсальність, гнучкість та ефективність компресорів для кондиціонування повітря Danfoss забезпечують конкурентоспроможну вартість проектування та скорочення термінів розробки для установок HVAC вагою від 2,5 до 450 тонн. Ця пропозиція включає спіральні компресори Danfoss з проміжними нагнітальними клапанами (IDV) Danfoss, які оптимізують ефективність при частковому навантаженні, мають зворотну сумісність і мінімізують витрати на модернізацію.
 

Експлуатаційні витрати

 
Технології Danfoss пропонують найширший асортимент, що забезпечує чудову ефективність при повному та частковому навантаженні для зниження експлуатаційних витрат системи. Ступінчаста та безперервна модуляція з сучасними колекторними рішеннями та рішеннями зі змінною швидкістю, а також високоефективними технологіями стиснення, включаючи безмасляні відцентрові підшипники з магнітними підшипниками та спіральні клапани з IDV, – це варіанти Danfoss для досягнення найсуворіших стандартів енерго.
 

Вартість послуг

 
Надійність, конструкція та тривалий термін служби компресорів Danfoss зводять до мінімуму витрати на технічне обслуговування та ремонт, за винятком незапланованих простоїв. Часті цикли увімкнення/вимкнення, запуск при високих температурах навколишнього середовища, режим відтайки, умови низького перегріву, роботи при високих температурах навколишнього середовища та повернення олії в умовах часткового навантаження можуть серйозно вплинути на весь термін служби компресорів. Спираючись на ці знання, фахівці Danfoss з надійності та досліджень та розробок використовують передові інструменти та лабораторні дослідження для підвищення довговічності компресорів у різних сферах застосування.
 

Особливості та переваги компресорів кондиціонерів

  • Найширша лінійка компресорів потужністю від 3 до 450 УРАХУВАННЯМ. зі спіральними та безмасляними технологіями Turbocor;
  • Інноваційні технології для високої та максимальної ефективності при частковому навантаженні;
  • Рішення для мінімізації витрат за розробку;
  • Програми для холодоагентів з низьким та наднизьким ПГП;
  • Мінімізуйте експлуатаційні витрати та витрати на обслуговування.

Повернення до списку