Електронні розширювальні клапани

Август 01, 2022
 
У всіх системах опалення, вентиляції та кондиціювання можна використовувати повну серію розширювальних клапанів з електричним керуванням, представлену на ринку. Електронні розширювальні клапани Danfoss забезпечують ефективну та надійну роботу, задовольняючи потреби будь-якої системи. Компоненти ретельно випробовуються, що забезпечує замовнику отримання вигоди від використання найефективнішого виробу, який завжди можна покластися.
 
Асортимент електронних розширювальних клапанів Danfoss включає електромагнітні розширювальні клапани та розширювальні клапани з кроковим двигуном, у тому числі для систем CO2. Будь-який з даних компонентів точно відповідає необхідної продуктивності системи, сприяючи зниженню енергоспоживання. Електронні розширювальні клапани Danfoss допомагають точно відрегулювати систему та забезпечити її економічність.
 
Асортимент електронних розширювальних клапанів Danfoss дозволяє враховувати зростаючі проблеми навколишнього середовища та більш жорсткі вимоги до викидів CO2 в атмосферу. У той самий час вони забезпечують значну економію енергії та зниження витрат виробництва.

Повернення до списку