Теплові пункти (ІТП) Danfoss

сентября 14, 2022
 
Квартирні теплові пункти — це децентралізовані системи опалення, що встановлюються у квартирах і апартаментах для забезпечення опалення і гарячого водопостачання на вимогу кінцевих користувачів. Теплопункти залежних систем опалення і гарячого водопостачання не оснащуються теплообмінником, що відділяє потік первинного контуру від потоку вторинного контуру. Тому теплоносій із мережі або центрального масляного/газового котла потрапляє безпосередньо в мережу кожної квартири. Теплові пункти залежних систем опалення рекомендуються для мереж максимум PN10 або PN6.
 

Квартирні теплові пункти для залежного опалення зі змішувальним контуром і системою гарячого водопостачання

 
Теплоносій з мережі потрапляє безпосередньо в мережу будівлі. Змішувальний контур на стороні споживача опалення дає можливість регулювати температуру подачі для внутрішньобудинкової системи на теплопункті. Теплопункти залежних систем опалення рекомендуються для мереж максимум PN10 або PN6.
 

Розподільні системи: підлогове опалення для квартирних теплових пунктів

 
Зібрані на заводі системи підлогового опалення і постачання гарячої і холодної води. Ці системи можна встановлювати окремо або безпосередньо під’єднати до квартирних теплових пунктів Danfoss, з підключенням до котла або в якості розширення наявної системи опалення. Розподільні пристрої пропонуються у вигляді вбудованих варіантів з блоком для заглибного монтажу (опція) або варіантів для монтажу на стіні з кришкою (опція).
 

Функції та переваги

  • Економічний варіант для нових установок, а також проектів з ремонту і модернізації, з низькими витратами на сервісне і технічне обслуговування під час експлуатації;
  • Швидкий і легкий монтаж;
  • Потребує менше місця і може розміщуватися в стінах, сходових клітках чи шахтах;
  • Вимірювання енергії та моніторинг споживання за допомогою теплолічильника.

Теплопункти

 
Наші великі теплопункти пристосовані до роботи практично з будь-якими системами гарячого водопостачання й опалення або охолодження та забезпечують дуже високий рівень комфорту й експлуатаційних показників. Системи можна адаптувати відповідно до ваших вимог. Використання широкого спектру рекомендованих компонентів надає вам низку переваг.
 

Правильно підібраний теплопункт для централізованого теплопостачання є комерційно вигідним

 
Незалежно від того, який тип теплопункту централізованого теплопостачання чи охолодження вам потрібен, Danfoss знайде відповідне рішення в своєму величезному асортименті теплопунктів і систем теплопередачі. Кожна будівля має специфічні потреби в обігріві, кожна компанія, що займається централізованим теплопостачанням, має власні технічні вимоги щодо під’єднання, а кожний житель має індивідуальні звички користування опаленням. Ці критерії впливають на вибір теплових пунктів для розподілення тепла в будинках і селищах, а також у малих і великих мережах централізованого теплопостачання. Розмір теплового пункту визначається потребами в обігріві квартири або будинку, які треба опалювати. Температура і тиск первинного блока живлення визначають режим роботи теплового пункту (залежний або автономний). До того ж для багатьох мереж централізованого теплопостачання визначаються спеціальні технічні умови для під’єднання, для яких потрібні спеціальні регулювальні компоненти. Нарешті, кількість і тип контурів нагріву, а також форма і функція гарячого водопостачання, впливають на вибір необхідного обладнання.
 
Danfoss пропонує комплексну програму теплопунктів і квартирних теплових пунктів з потужністю від 15 кВт до понад 4 МВт, для залежного чи автономного режиму роботи, з одним або кількома контурами нагріву і підігріванням води для гарячого водопостачання у первинному чи вторинному контурі, з проточною системою, баком-акумулятором чи захистом від бактерії легіонели. Теплові пункти можуть мати попередньо визначену або виготовлену за замовленням конструкцію. Danfoss має значний досвід роботи з великими і малими проектами опалення і централізованого теплопостачання, отже достатньо зв’язатися з нами, і наша висококваліфікована та досвідчена команда допоможе вам підібрати і сконфігурувати пункти, що відповідають вашим вимогам.

Повернення до списку