Схема управління насосним агрегатом з електричним двигуном потужністю 7,5 кВт.

Період: 11.03.2021 - 11.03.2021
Система автоматичного керування електродвигуном 7,5 кВт являє собою універсальну розробку компанії «ЮГОВ-Проект» спроектовану спеціально для управління насосним агрегатом з використанням частотного перетворювача виробництва концерну Danfoss.
 
ШУшкаф управління югів проектБольшінство насосних інженерних систем характеризується нерівномірністю витрати з плином часу, звідси виникає значна різниця між пікової і фактичним навантаженням. Тому шафа управління від «ЮГОВ-Проект», що реалізує метод регулювання частоти обертання валу електричного двигуна, забезпечує оптимальну роботу всього насоса. При переході на нижчу частоту обертання, здійснюється автоматичний перехід на нову криву потужності з більш низькими абсолютними значеннями. Таким чином, зменшується споживана потужність насоса і підтримується постійний тиск (перепад тиску) в системі. Для цього шафа комплектується датчиком тиску Danfoss MBS 1 700.
 
Шафа управління призначений для: автоматичного (по зовнішньому сигналу від аналогового або дискретного датчика), дистанційного (з диспетчерського пункту, кнопкового поста) і ручного (з панелі управління на дверцятах щита або з LCP панелі частотного перетворювача) управління електричним двигуном в складі насосного агрегату.
 
Схема забезпечує:
- плавний запуск і зупинку електродвигуна;
- управління частотою і напрямком обертання валу трифазного електродвигуна за допомогою індивідуального частотного приводу;
- ручне управління швидкістю,
- можливість роботи прямим пуском в обхід перетворювача частоти в разі несправності останнього,
- захист електродвигуна від перевантаження, від короткого замикання,
- сигналізацію наявності напруги, рооботи двигуна і аварійних станів,
- індикацію швидкості обертання двигуна, - можливість зміни налаштувань параметрів частотного перетворювача,
- автоматична підтримка температури всередині шафи.
 
Основні технічні характеристики:
- Напруга живлення - 400В, 50Гц
- Номінальна потужність - 7,5 кВт
- Габаритні розміри (ШхВхГ) - 600х800х320мм
- Маса - 40 кг
- Температура навколишнього середовища--10 ... + 40 ° C
- Ступінь захисту ІР54